عروسی

اشتراک گذاشته شده با :

آلبوم عکس کیک عروسی


آلبوم کیک عروسی طلایی
آلبوم کیک عروسی طلایی
اگر آنقدر ریسک پذیر هستید که برای مراسم عروسیتان از رنگ طلایی استفاده کنید ، این آلبوم متفاوت و زیبا را حتما ببینید . این کیک ها با تم رنگی طلایی میتوانند خاطره ای متفاوت از شیرین ترین بخش مراسم عروسی شما در ذهن همه به جا بگذارند .
آلبوم کاپ کیک عروسی
آلبوم کاپ کیک عروسی
تحریریه نوعروس: خاص بودن در شب عروسی فقط مختص آرایش و لباس نیست ،شما با انتخاب کیک عروسیتان هم میتوانید متفاوت باشید به شرط اینکه نترسید و سنت شکن باشید و به جای کیک های متعارف از کاپ کیک های خوشمزه برای پذیرایی از مهمانهایتان استفاده کنید تا مدل و عکس کیک عروسیتان تا مدتها نقل محافل باشد. آلبوم کاپ کیک های ما را ببینید و ایده بگیرید.
آلبوم عکسی از کیک های سفید عروسی
آلبوم عکسی از کیک های سفید عروسی
این آلبوم را مخصوص آن دسته از عروس هایی گرد آورده ایم که سلیقه ای کلاسیک دارند و ترجیح می دهند کیک عروسی شان سفید سفید باشد. اگر با خودتان فکر می کنید که کیک های سفید دیگر از مد افتاده اند و هیچ خلاقیتی نمی توان در تزئین و طراحی شان داشت، این آلبوم را به هیچ وجه از دست ندهید.
کیک عروسی به سبک پاییز
کیک عروسی به سبک پاییز
اگر قرار است در فصل پاییز عروسی بگیرید حتما نگاهی به این آلبوم بیندازید تا به جای سفارش یک کیک معمولی، کیکی را برای مهمترین روز زندگی تان انتخاب کنید که کاملا به حال و هوای رمانتیک فصل پاییز همخوانی داشته باشد.
آلبوم کیک های عروسی با تزئینات متفاوت
آلبوم کیک های عروسی با تزئینات متفاوت
کیک عروسی یکی از بخش های جدانشدنی این مراسم است. شما دوست دارید کیکتان چطور باشد؟ ساده؟ چند طبقه؟ شکلاتی؟ تاپر داشته باشد یا نه؟ برای تزئینش از گل استفاده شده باشد یا اکسسوری های دیگر؟ اگر هنوز تصمیم نگرفته اید نگاهی به این کیک ها بیندازید.