عروسی

اشتراک گذاشته شده با :

مدل کیک عروسی


آلبوم عکس کیک عروسی مشکل پسندان
آلبوم عکس کیک عروسی مشکل پسندان
اگر از کیک های معمولی چندطبقه با طرح های قدیمی و لایه های رنگی فوندانت و... خسته شده اید، اگر دلتان می خواهد کیک عروسی تان نه فقط یک کیک ساده بلکه یک اثر هنری تمام عیار باشد، اگر می خواهید کیک عروسی تان با همه جشن هایی که تا به حال رفته اید، فرق داشته…
آلبوم عکس کیک عروسی سال 2014
آلبوم عکس کیک عروسی سال 2014
انتخاب کیک عروسی یکی از بخش های خوشمزه و هیجان انگیز مراسم عروسی است که نه فقط برای عروس و داماد بلکه برای مهمان ها هم مهم است! البته مهمان ها به طعم و عطر کیک اهمیت بیشتری می دهند و عروس خانم ها و آقا دامادها نگران شکل و رنگ و تزئینات کیک هستند. با توجه…
آلبوم عکس کیک های عروسی زمستانه
آلبوم عکس کیک های عروسی زمستانه
حدود چهل روز دیگه سال ۱۳۹۲ هم تمام می شود و جای خودش را به سال ۱۳۹۳ می دهد اما اگر توی همین روزهای باقیمانده امسال قرار است جشن عروسی تان را برگزار کنید و عروس زمستان سرد اما زیبا و برفی باشید بد نیست نگاهی به آلبوم کیک های پیشنهادی ما برای این فصل بیندازید به طور حتم خوشتان خواهدآمد.
آلبوم عکس کیک عروسی بهاری
آلبوم عکس کیک عروسی بهاری
فصل بهار، فصل لطافت است و زیبایی، بنابراین اگر قصد دارید در این فصل زیبا پیوندتان را جشن بگیرید، خالی از لطف نیست کیک عروسی تان هم با الهام از زیبایی های این فصل باشد. نگاهی به آلبوم عکس کیک عروسی بهاری نوعروس بیندازید شاید یکی از مدل را پسند کردید.
آلبوم عکس کیک عروسی مدرن
آلبوم عکس کیک عروسی مدرن
اگر دوست دارید جشن عروسی مدرنی داشته باشید و تصمیم دارید، مدل لباس، آرایش صورت و چیدمان سالن و خلاصه همه چیز جشن عروسی تان کاملا مدرن باشد، بد نیست نگاهی به این آلبوم عکس بیندازید شاید از بین این مدل های بسیار مدرن کیک عروسی از یکی از آنها خوشتان آمد.
آلبوم عکسی از کیک های سفید عروسی
آلبوم عکسی از کیک های سفید عروسی
این آلبوم را مخصوص آن دسته از عروس هایی گرد آورده ایم که سلیقه ای کلاسیک دارند و ترجیح می دهند کیک عروسی شان سفید سفید باشد. اگر با خودتان فکر می کنید که کیک های سفید دیگر از مد افتاده اند و هیچ خلاقیتی نمی توان در تزئین و طراحی شان داشت، این آلبوم را به هیچ وجه از دست ندهید.
آلبوم عکس کیک عروسی به سبک داماد
آلبوم عکس کیک عروسی به سبک داماد
درست است که از قدیم گفته اند «کیک عروسی» ولی اصلا معنی اش این نیست که سلیقه داماد را در انتخاب کیک در نظر نگیرید. شاید حتی بهتر باشد به جای کیک عروسی یک کیک دامادی سفارش دهید و با ایده ای نو و تازه مهمانان و البته همسرتان را سر ذوق بیاورید.