عروسی

اشتراک گذاشته شده با :

کارت دعوت عروسی


آلبوم کارت عروسی با تم عروس داماد
آلبوم کارت عروسی با تم عروس داماد
کارت عروسی یکی از مهم ترین قسمت های مراسم است و در واقع نشان دهنده ی سلیقه عروس داماد و اشاره ای کوچک از کلیت مراسم آنهاست. پس سعی کنید نهایت دقت را در انتخاب کارت دعوت مراسمتان لحاظ کنید.
آلبوم: کارت عروسی دست ساز
آلبوم: کارت عروسی دست ساز
کارت عروسی نشان دهنده حسن سلیقه عروس و داماد و در بعضی موارد مد سال عروسی است. با داشتن ایده های خلاقانه کارت دعوت عروسی را خودتان درست کنید و برای همیشه این یادگاری ارزنده از مراسم ازدواجتان را داشته باشید.
کارت عروسی با تم لباس عروس و داماد
کارت عروسی با تم لباس عروس و داماد
کارت های دعوت عروسی بسیار متنوع هستند . شما هر سلیقه ای داشته باشید نوعی از کارت عروسی را مطابق با میل و سلیقه خودتان پیدا خواهید کرد . این آلبوم نمونه کارت دعوت عروسی با تم عروس و داماد است . بعضی از این مدل های کارت را حتی خودتان به سادگی میتوانید بسازید یا برای کارت دعوت مراسم خودتان از این مدل ها ایده بگیرید…
انتخاب بهترین کارت دعوت برای عروسی
انتخاب بهترین کارت دعوت برای عروسی
کارت عروسی از آن چیزهایی است که در خریدنش خیلی وسواس به خرج می دهید. حق هم دارید، قرار است این کارت به دست تمام دوستان و آشنایان و فامیل برسد و یک جور نماینده سلیقه شما دو تا است تا بیایند و سلیقه اصلی تان در انتخاب همسر را ببینند!
میز و جعبه هدایا در شب عروسی
میز و جعبه هدایا در شب عروسی
اگر شما دوست دارید مراسم خاصی داشته باشید و بیشتر نکات را برای رقم زدن مراسمی متفاوت رعایت کرده اید، تقریبا با اطمینان به شما می گوییم که این مورد را فراموش کرده اید. میزی برای هدایایی که میهمانان برای شما می آورند درنظر بگیرید و حتما آن را هماهنگ با سبک و تم عروسی تان تزیین کنید…